Dobijte své baterky

Seberozvojový a relaxační VÍKEND, vychutnejte si život naplno!

Přijeďte se zastavit, zrelaxovat a pořádně si užít chvilku jen sám se sebou. Seznámit se s podobně nastavenými lidmi. Zregenerovat vaše tělo i mysl. To zažijete na našem jedinečném víkendu pořádaný projektem pošli RADOST s.r.o.

Chci si rezervovat víkend
Chci si rezervovat víkend

Cena pobytu: 2 960 Kč/osoba

Termín

18 - 20. říjen 2019

Kde

Galerie Jedlová, okres Svitavy

Zažijete 3 prožitkové workshopy:

  • 1. Jak v sobě najít sílu žít a radovat se tady a teď?
  • 2. Jak probudit rytmus v nás?
    Relaxace, uvolnění a zároveň prožitek pomocí hudby. Budeme hrát na nástroje z různých koutů světa a taky na tělo.
  • 3. Jak správně vyživit své tělo a netrápit se nesmyslnými dietami ?
    Radost z jídla prospěsného našemu zdravi.

Kdo workshop povede?

Jana Camfrlová

Již 15 let pracuji s lidmi v oblasti poradenství a lektorování. Onemocněla jsem těžkou nemocí, která mě dovedla k cestě sebe uzdravování nejen těla, ale i mysli a ducha. Věnuji se stravě a v této oblasti se dále rozvíjím. Ve workshopech pracuji s uvědoměním si, jak správně je nastavená strava a prospěšná našemu tělu. Jaký má na nás vliv a jakým způsobem nás vede k uzdravení se.  Jak nás vede k plnému zdraví, štěstí a radosti k sobě samému.

Michaela Krysková

Slova hudba a rytmus ve mě vyvolávají radost, uvolnění, relaxaci a léčení těla. Věnuji se hře na různé melodické i perkusní nástroje jako např. kytara klavír, buben djembe, šamanský buben, indiánská flétna Siyotanka, chřestidla a jiné. Vzdělávám se i v technice hry na tělo (Body percussion), což je rozšířená metoda práce se skupinou, kterou také využívám na workshopech projektu Pošli RADOST.

Lenka Valičková

Ahoj, jmenuji se Lenka a jsem maminkou dvou dětí. S manželem Petrem se snažíme předávat jim vše dobré vést je k radostnému životu. Přes 15.let se aktivně zapojuji do podpory rozvoje a udržitelnosti ve firemní i osobní sféře spojené s osobní vizí a úspěchem. Jsem zakladatelkou projektu pošli RADOST, kde pomáhám, podporuji, vedu a inspiruji jednotlivce i skupiny ke spokojenějšímu a radostnějšímu životu. Vedu kurzy jak v sobě najít skrytý diamant a pomáhám lidem objevit své skryté talenty. Jak v sobě objevit své poslaní a začít žít na plno si povíme na víkendovém workshopu, kde se na vás moc těším.

Prožijte nezapomenutelný víkend

Cena pobytu: 2 960 Kč/osoba

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

V ceně víkendu je ubytování v aktraktivním prostředí ve dvoulůžkových pokojích se sociálním zařízením, plná penze, vířivka a sauna bez omezení. V pátek přijeďte do 18 hodin, končíme v neděli cca ve 13 hodin.

Pro závaznou rezervaci je potřeba se přihlásit a uhradit nevratnou zálohu ve výši 1 000Kč. Doplatek kurzu se hradi 14 dní před zahájením.

Kontaktujte nás

Jsme rádi, že pomáháte s námi

Telefon: +420 737 571 380

E-mail: info@posliradost.cz